| Alcoholgehalte | 11,0% vol. |
|---|---|
| Totale aciditeit | 4,7 g/l |
| Restsuiker | 39,0 g/l |
| Aanbevolen bij | ideaal voor glรผhwijn in het koude seizoen |
| Sluiter | Schroefstop |
| Overige | Duits product – bevat sulfieten |
| Bottelaar | AW Wijnkelder – 53474 Ahrweiler |
| Smaak | zoete |
| Kleur | Rood |
| Netto vulhoeveelheid | 1 ltr |
Roter Schoppen zoet
zoeteRood
lekker wegdrinkend
5,90 €
(5,90 € / Ltr.)
incl. btw excl. verzendkosten
Levertijd: ca. 3 - 5 werkdagen
Inhoud: 1 Ltr.
Beschikbaarheid: Beschikbaar
Artikelnummer: H-01
Categorieรซn: Alle wijnen, AW wijnen, Rode wijn, Zoete rode wijnen
Opmerking: productprijzen kunnen variรซren afhankelijk van de belasting die van toepassing is in het land van levering.
Allergenic
Bevat: Sulfite
Nutrients
Nutrients per 100 g
| Calorische waarde kj | 305 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 73 kcal |
| Vet | < 0,5 g |
| of which verzadigde vetzuren | < 0,1 g |
| Koolhydraten | 4,4 g |
| of which Suiker | 3,6 g |
| Eiwit | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
Alle informatie over ingrediรซnten, voedingswaarden en allergenen in overeenstemming met de voedselinformatieverordening is te vinden via de volgende link:Open ingrediรซnten en voedingsinformatie
Gerelateerde producten
-
2023er Frรผhburgunder Ahrweiler Rosenberg Kwaliteitswijn b.A. barrique droog
droogRood19,90 €(26,53 € / Ltr.)
incl. btw
Inhoud: 0,75 Ltr.
-
2022er Cuvรฉe “Kautenturm” Kwaliteitswijn b.A. droog
droogRood10,90 €(14,53 € / Ltr.)
incl. btw
Inhoud: 0,75 Ltr.



