| Alcoholgehalte | 12,0% vol. |
|---|---|
| Totale aciditeit | 4,7 g/l |
| Restsuiker | 14,6 g/l |
| Aanbevolen bij | ideaal bij broodmaaltijd |
| Overige | Duits product – bevat sulfieten |
| Sluiter | Schroefstop |
| Bottelaar | AW Wijnkelder – 53474 Ahrweiler |
| Smaak | Halfdroog |
| Kleur | Rood |
| Netto vulhoeveelheid | 1 ltr |
Roter Schoppen halfdroog
HalfdroogRood
lekker wegdrinkend, zonder complicaties
5,90 €
(5,90 € / Ltr.)
incl. btw excl. verzendkosten
Levertijd: ca. 3 - 5 werkdagen
Inhoud: 1 Ltr.
Beschikbaarheid: Beschikbaar
Artikelnummer: H-09
Categorieรซn: Alle wijnen, AW wijnen, Rode wijn, Halfdroge rode wijnen
Opmerking: productprijzen kunnen variรซren afhankelijk van de belasting die van toepassing is in het land van levering.
Allergenic
Bevat: Sulfite
Nutrients
Nutrients per 100 g
| Calorische waarde kj | 293 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 70 kcal |
| Vet | < 0,5 g |
| of which verzadigde vetzuren | < 0,1 g |
| Koolhydraten | 2,3 g |
| of which Suiker | 1,5 g |
| Eiwit | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
Alle informatie over ingrediรซnten, voedingswaarden en allergenen in overeenstemming met de voedselinformatieverordening is te vinden via de volgende link:Open ingrediรซnten en voedingsinformatie



