| Alcoholgehalte | 12,5 % vol. |
|---|---|
| Totale aciditeit | 7,7 g/l |
| Restsuiker | 9,8 g/l |
| Aanbevolen bij | Vis, asperges, moderne lichte keuken |
| Sluiter | Schroefstop |
| Overige | Duits product – bevat sulfieten |
| Bottelaar | Ahrweiler Winzer-Verein eG. – 53474 Ahrweiler |
| Smaak | droog |
| Kleur | Wit |
| Netto vulhoeveelheid | 0,75 ltr |
2025 Riesling Schieferterrassen v.q.p.r.d.
droogWit
Een delicaat fruitige, levendige riesling met een mineraal karakter van de leistenen terrassen van het Mittelahr.
10,90 €
(14,53 € / Ltr.)
incl. btw excl. verzendkosten
Levertijd: ca. 3 - 5 werkdagen
Inhoud: 0,75 Ltr.
Beschikbaar
Artikelnummer: H-45
Categorieรซn: Alle wijnen, Lokale wijnen, Witte wijn
Opmerking: productprijzen kunnen variรซren afhankelijk van de belasting die van toepassing is in het land van levering.
Ingredients
Druiven, sucrose, bewaarmiddelen en antioxidanten: sulfiet, L-ascorbinezuur, kooldioxide, stabilisatoren: metawijnsteenzuur
Allergenic
Bevat: Sulfite
Nutrients
Nutrients per 100 g
| Calorische waarde kj | 310 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 74 kcal |
| Vet | < 0,5 g |
| of which verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 1,8 g |
| of which Suiker | 0,8 g |
| Eiwit | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
Alle informatie over ingrediรซnten, voedingswaarden en allergenen in overeenstemming met de voedselinformatieverordening is te vinden via de volgende link:Open ingrediรซnten en voedingsinformatie
Gerelateerde producten
-
2022 “Grand AW” Pinot Noir v.q.p.r.d. droog
droogRood28,00 €(37,33 € / Ltr.)
incl. btw
Inhoud: 0,75 Ltr.
-
2023 Pinot Noir v.q.p.r.d. droog
droogRood8,90 €Oorspronkelijke prijs was: 8,90 €.8,00 €Huidige prijs is: 8,00 €.(
11,87 €10,67 € / Ltr.)incl. btw
Inhoud: 0,75 Ltr.



