| Alcoholgehalte | 11,5 %vol. |
|---|---|
| Totale aciditeit | 6,9 g/l |
| Restsuiker | 8,1 g/l |
| Aanbevolen bij | Gegrild voedsel, Ideaal bij asperges, Zomerwijn |
| Sluiter | Schroefstop |
| Overige | Duits product – bevat sulfieten |
| Bottelaar | Ahrweiler Winzer-Verein eG. – 53474 Ahrweiler |
| Smaak | droog |
| Kleur | Wit |
| Netto vulhoeveelheid | 0,75 ltr |
2025 Blanc de Blancs “Spargelwein” v.q.p.r.d.
Uitgebalanceerde cuvée van witte wijn, delicaat fruitig, met milde zuren. De ideale begeleider van asperges of om van te genieten in de zon.
Seizoensgebonden beschikbaar zolang de voorraad strekt.
7,50 €
(10,00 € / Ltr.)
incl. btw excl. verzendkosten
Levertijd: ca. 3 - 5 werkdagen
Inhoud: 0,75 Ltr.
Beschikbaar
Ingredients
Druiven, sacharose, kooldioxide, stabilisatoren: metawijnsteenzuur, conserveermiddelen en antioxidanten: L-ascorbinezuur, zwaveldioxide
Allergenic
Bevat: Sulfite
Nutrients
Nutrients per 100 g
| Calorische waarde kj | 310 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 74 kcal |
| Vet | < 0,5 g |
| of which verzadigde vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 2,4 g |
| of which Suiker | 1,4 g |
| Eiwit | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
Alle informatie over ingrediënten, voedingswaarden en allergenen in overeenstemming met de voedselinformatieverordening is te vinden via de volgende link:Open ingrediënten en voedingsinformatie
Gerelateerde producten
-
2022er Ahr-Rivaner Kwaliteitswijn b.A. droog 0,375 l
4,20 €(11,20 € / Ltr.)
incl. btw
Inhoud: 0,375 Ltr.
-
2025er Ahr-Rivaner Kwaliteitswijn b.A. droog
droogWit7,50 €(10,00 € / Ltr.)
incl. btw
Inhoud: 0,75 Ltr.


