| Alcoholgehalte | 12,0% vol. |
|---|---|
| Totale aciditeit | 6,4 g/l |
| Restsuiker | 7,8 g/l |
| Aanbevolen bij | Groenten, salade, vis |
| Sluiter | Natuurkurk |
| Overige | Duits product – bevat sulfieten |
| Bottelaar | Ahrweiler Winzer-Verein eG. – 53474 Ahrweiler |
| Smaak | droog |
| Kleur | Wit |
| Netto vulhoeveelheid | 0,75 ltr |
2024 Ahrweiler Riesling v.q.p.r.d. droog
droogWit
delicaat fruitige, levendige riesling met een mineraal karakter
10,90 €
(14,53 € / Ltr.)
incl. btw excl. verzendkosten
Levertijd: ca. 3 - 5 werkdagen
Inhoud: 0,75 Ltr.
Beschikbaar
Artikelnummer: H-38a
Categorieรซn: Alle wijnen, Lokale wijnen, Witte wijn
Opmerking: productprijzen kunnen variรซren afhankelijk van de belasting die van toepassing is in het land van levering.
Ingredients
Druiven, sucrose, bewaarmiddelen en antioxidanten: sulfiet, L-ascorbinezuur, kooldioxide, stabilisatoren: metawijnsteenzuur
Allergenic
Bevat: Sulfite
Nutrients
Nutrients per 100 g
| Calorische waarde kj | 310 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 74 kcal |
| Vet | < 0,5 g |
| of which verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 1,8 g |
| of which Suiker | 0,8 g |
| Eiwit | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
Alle informatie over ingrediรซnten, voedingswaarden en allergenen in overeenstemming met de voedselinformatieverordening is te vinden via de volgende link:Open ingrediรซnten en voedingsinformatie
Gerelateerde producten
-
2025 Ahrweiler Spรคtburgunder Blanc de Noir droog van biologische wijngaarden. Teelt
droogBlanc de Noir11,90 €(15,87 € / Ltr.)
incl. btw
Inhoud: 0,75 Ltr.
-
2022er Ahrweiler Pinot Noir v.q.p.r.d. droog uit biologische landbouw
droogRood12,90 €(17,20 € / Ltr.)
incl. btw
Inhoud: 0,75 Ltr.



